MISTRZOWIE I ZAWODNICY

 

 

 

ANNA HERCZYŃSKA 3 DAN

Osiągnięcia:
I miejsce Puchar Lee 1997, 1998
I miejsce Puchar Polski 1999
II miejsce Polish Open 1999
II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 1999
I miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2000
II miejsce Croatia Open Zagrzeb 2000
II miejsce Niemcy Unna 2000
II miejsce Mistrzostwa Polski 2000
I miejsce Mistrzostwa Polski 2001
II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2001
I miejsce Międzynarodowy Turniej w Geelen Holandia 2002

 

 

 

 

ZBIGNIEW DACKO 3 DAN

Osiągnięcia:
I miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 1993
II miejsce Puchar Polski 1993
III miejsce Puchar Lee 1993
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 1996
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Poomse 1996
III miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 1996
I miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny 1996
V-VIII miejsce Otwarte Mistrzostwa Europy 1996
I miejsce Mistrzostwa Polski 1997
I miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 1997
III miejsce Puchar Lee 1999
I miejsce Puchar LG 2002
II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2003

 

 

 

 

MARCIN KOSYL 2 Dan

 
Osiągnięcia:
Mistrz Polski Juniorów
Dwukrotny V-ce Mistrz Polski Seniorów
Zdobywca Pucharu Polski
Członek kadry akademickiej Polski 

 

 

 

SŁAWOMIR TUREK 4 DAN

 

Osiągnięcia:

III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 1992

II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 1993 1996

I miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 1994

III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorow 1995 1998 1999

I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów  1997

I miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2000

II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 2001 2002

II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2001

III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2003

 

 

 

FILIP DANILUK 2 POOM

 

Osiągnięcia:

I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2011

I miejsce Poomsae Eliminacje do OOM 2012

III miejsce Poomse IV Techniczne Mistrzostwa Polski Łowicz 2012

III miejsce Poomse Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mszana Dolna 2012

 

 

 

 

 

MICHAŁ CIMOCH 1 Dan

 

Osiągnięcia:

III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2010

 

 

 

 

KUBA CHROBOCIŃSKI 1 Poom

 

Osiągnięcia:

III miejsce Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych 2011

V miejsce Kyorugi Eliminacje do OOM 2012

II miejsce Kyorugi Bydgoszcz Cup 2012

III miejsce Kyorugi Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mszana Dolna 2012

III miejsce konkurencje sprawnościowe OOM Mszana Dolna 2012

III miejsce Kyorugi Warsaw Cup & Polish Open 2012

 

 

 

 

PAULINA ROGALA 1 KUP

 

 

 

KUBA KORZENIEWSKI 1 KUP

 

 

 

KLAUDIA ŁUCZAK 3 KUP

 

 

 

HANNA SMOLIŃSKA 2 KUP

 

Osiągnięcia:

II miejsce Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików 1999

II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 1999 2000 2001 2002

III  miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2003

III miejsce Puchar LG 2002

II Mistrzostwa Polski Juniorów 2003 

III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2002

 

 

ŁUKASZ WOJNAR 1 Dan  (Granica Kętrzyn)

  

Osiągnięcia:

I miejsce  Pucharu Polski 1996

I miejsce Międzynarodowy Mistrz Polski  Lee Cup  1997

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Klubowych Taekwondo  1996

I miejsce  Makroregionu Warmińsko-Mazurskiego Młodzików 1996

II miejsce  Międzynarodowy Mistrz Polski Poomse 1997

III miejsce Mistrz Polski Młodzików Kyorugi, Poomse 1997

 

 

 

 

MARCIN SZAŁKOWSKI 1 Poom

 

 

 

BŁAŻEJ WIKARIAK 1 KUP

 

 

BŁAŻEJ WOJNICZ 1 DAN

 

Osiągnięcia:
I miejsce Mistrzostwa Polski Młodzików 1997
I miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 1999, 2001, 2002
I miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2000
II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2001, 2002
I miejsce Międzynarodowy Turniej w Geelen Holandia 20002

 

 

 

 

GRZEGORZ BABYNKO   1 DAN

 

Osiągnięcia:
III miejsce Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2001
V-VIII miejsce Olimpiada Młodzieży 2001
III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2002
V-VIII miejsce Polish Open 2003
III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 2004

 

 

 

 

 

PAWEŁ BABYNKO   1 DAN

 Osiągnięcia:
II miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2002

 

 

 

 

 

DOMINIK WOJNICZ   1 DAN

 Osiągnięcia:
II miejsce Mistrzostwa Polski Kadetów 1995, I miejsce 1999
II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 1998, 1999, I miejsce 2000
I miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 1998, 2001
I miejsce Puchar Polski 1999, II miejsce 2002
I miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2000
II miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2003
I miejsce Mistrzostwa Polski 2003
III miejsce Mistrzostwa Holandii 1999
III miejsce Mistrzostwa Chorwacji 2000
I miejsce Mistrzostwa Niemiec 2001

 

 

 

 

 

PAOLA JABŁOŃSKA   1 DAN

Osiągnięcia:
II miejsce Mistrzostwa Polski 2002

I miejsce Campeonato Navarro Senior 2010

 

 

 

 

 

BŁAŻEJ WRÓBLEWSKI   1 POOM

 

 

 

 

 

ŁUKASZ ZBYSZYŃSKI    1 POOM

 

 

 

ANNA KIERSZNOWSKA 1 KUP

Osiągnięcia:
I miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów 2001
III miejsce Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów 1996
I miejsce Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów 1997
II miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2001
III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 1999
III miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 1998

 

 

 

 

 

ŁUKASZ ROBAK   1 DAN

Osiągnięcia:
III Miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2002

 

 

 

 

RAFAŁ DĄBROWSKI   1 KUP

Osiągnięcia:
II miejsce Wojewódzka Olimpiada Młodzieży 2001
III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2002

 

  

 

DAMIAN LIPIŃSKI   6 KUP

Osiągnięcia:
I miejsce Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskie 2001
III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 2001, 2002
II miejsce Puchar LG 2002
II miejsce Olimpiada Młodzieży 2003